Wspierajmy fretki w potrzebie.

Jeżeli znalazłeś bezdomną fretkę, potrąconą przez samochód, byłeś świadkiem wypadku lub innego zdarzenia losowego z udziałem zwierząt nie zwlekaj - udziel pomocy.
Zwierzęta też cierpią. Skontaktuj się z wolontariuszami Stowarzyszenia Przyjaciół Fretek, Strażą Miejską, policją, najbliższym gabinetem weterynaryjnym lub wejdź na stronę Stowarzyszenia Przyjaciół Fretek tu uzyskasz pomoc.
Na zamieszczonej mapce znajdziesz kontakty do naszych wolontariuszy.

Aukcje charytatywne na rzecz Stowarzyszenia zobacz i kup. Dochód jest przeznaczony na cele statutowe.

środa

Rózia - wspaniała fretka u Ezyny

Ezyna to moja znajoma.
Wspaniały człowiek. Mądry i o wielkim sercu.
Ezyna jest członkiem Stowarzyszenia Przyjaciół Fretek i Fretkowej Akcji Adopcyjnej. Ma, tak jak ja, Dom Tymczasowy dla Fretek w potrzebie.

Rózia czeka na nowy dom. Dom w którym będzie miała mądrego człowieka, znającego się na temperamencie i potrzebach frecich. Trzeba uczyć jej ludzkich rąk, tulić, trochę rozpieszczać, dawać smakołyki. Rózia jest kuwetowa. Ma teraz klateczkę ale otwartą i wcale w niej być nie musi.
Różyczka jest gotowa, żeby zamieszkać we własnym domu z opiekunem, który da jej miłość i troskę. Jej nieśmiałość łatwo można pokonać odrobiną malt- pasty na palcu, delikatnym głaskaniem i spokojnym głosem. Rózia nie jest agresywna, nie atakuje, jest nieufna i branie jej na ręce to jedyny moment, który ją niepokoi i kiedy mogłaby ugryźć. Starczy odwrócić jej uwagę od dłoni, wziąć na ręce i przytulić. Rózia ma skomplikowaną naturę. Jest nieufna i zachowuje dystans wobec ludzi, nie lubi branie na ręce z zaskoczenia. Lubi pieszczoty, głaskanie, potrzebuje miłości (potrafiła usnąć na kolanach, głaskana).
RÓZIA NIE LUBI MAŁYCH DZIECI! Je surowe mięsko.

wiek: 4,5 roku (ur. 2.06.2006)
maść/kolor: tchórzyk
płeć: samiczka kastrowana (5.04.2007)
szczepienia: 3x na nosówkę - ostatnie szczepienie w 2009

Rózia jest dorodną, piękną fretką. Ma piękną gęstą sierść. Waży 900 g

Adopcję prowadzi p. Aleksandra mail: oladurda@gmail.com
tel: 510 382 627