Wspierajmy fretki w potrzebie.

Jeżeli znalazłeś bezdomną fretkę, potrąconą przez samochód, byłeś świadkiem wypadku lub innego zdarzenia losowego z udziałem zwierząt nie zwlekaj - udziel pomocy.
Zwierzęta też cierpią. Skontaktuj się z wolontariuszami Stowarzyszenia Przyjaciół Fretek, Strażą Miejską, policją, najbliższym gabinetem weterynaryjnym lub wejdź na stronę Stowarzyszenia Przyjaciół Fretek tu uzyskasz pomoc.
Na zamieszczonej mapce znajdziesz kontakty do naszych wolontariuszy.

Aukcje charytatywne na rzecz Stowarzyszenia zobacz i kup. Dochód jest przeznaczony na cele statutowe.

sobota

Ika na DT u Milo

O północy przyjechała do nas fretka. Ma na imię Ika. Urodziła się w lecie 2004 roku. Jest ładna, proporcjonalnie zbudowana. Ma bardzo jasny, prawie biały pyszczek i dość szorstkie futerko. Dwukrotnie zmieniała dom. Jest spokojna, łagodna. Ciekawa nowych przestrzeni ale nie gania jak szalona po mieszkaniu. Śpi w hamaczku. Jest wysterylizowana.
Ika czeka na dobry, kochający i stały dom. Potrzebuje spokoju, cierpliwości, potrzebuje dobrych ludzi, którzy dadzą jej przestrzeń w domu i czas. Jest tego warta. To mądra i spokojna fretka.
Fretka czeka na adopcję pod patronatem Stowarzyszenia Przyjaciół Fretek. Z nowym właścicielem zostanie spisana umowa adopcyjna.
Kontakt: aksta72@wp.pl