Wspierajmy fretki w potrzebie.

Jeżeli znalazłeś bezdomną fretkę, potrąconą przez samochód, byłeś świadkiem wypadku lub innego zdarzenia losowego z udziałem zwierząt nie zwlekaj - udziel pomocy.
Zwierzęta też cierpią. Skontaktuj się z wolontariuszami Stowarzyszenia Przyjaciół Fretek, Strażą Miejską, policją, najbliższym gabinetem weterynaryjnym lub wejdź na stronę Stowarzyszenia Przyjaciół Fretek tu uzyskasz pomoc.
Na zamieszczonej mapce znajdziesz kontakty do naszych wolontariuszy.

Aukcje charytatywne na rzecz Stowarzyszenia zobacz i kup. Dochód jest przeznaczony na cele statutowe.

czwartek

Ropuszek w eterze

Moja znajoma z Krakowa, kobieta o głowie pełnej pomysłów i unikalnej gwiezdnej fretce na biodrze założyła rewelacyjnego bloga. Blog piszą... fretki. Opowiadają swoje historie. Raz zabawne a raz bardzo smutne ale zawsze prawdziwe. Niektóre z fretek opowiadających swoje historie poznałam osobiście o innych tylko słyszałam lub czytałam na forum fretkowym. Również niektórych opiekunów znam. Są to bardzo różni ludzie, w różnym wieku, o różnym wykształceniu i zainteresowaniach. Ale mają jedną wspólną cechę. Dostrzegają w zwierzętach przyjaciół, widzą emocje w ich oczkach i pyszczkach, widza ich strach i szczęście. Ludzie potrafiący pokochać zwierzęta i dbać o nie. Polecam http://oddajmyfretkomglos.mojezwierzaki.pl/