Wspierajmy fretki w potrzebie.

Jeżeli znalazłeś bezdomną fretkę, potrąconą przez samochód, byłeś świadkiem wypadku lub innego zdarzenia losowego z udziałem zwierząt nie zwlekaj - udziel pomocy.
Zwierzęta też cierpią. Skontaktuj się z wolontariuszami Stowarzyszenia Przyjaciół Fretek, Strażą Miejską, policją, najbliższym gabinetem weterynaryjnym lub wejdź na stronę Stowarzyszenia Przyjaciół Fretek tu uzyskasz pomoc.
Na zamieszczonej mapce znajdziesz kontakty do naszych wolontariuszy.

Aukcje charytatywne na rzecz Stowarzyszenia zobacz i kup. Dochód jest przeznaczony na cele statutowe.

wtorek

Dwie freteki szukają domu. Ich Pani nie żyje.

Do oddania dwie wykastrowane, łagodne, fretki. Dziewczynki. Szczepione. Zadbane.
Adopcja zdalna pod patronatem SPF. Fretki do oddania wyłącznie razem do dobrego i przyjaznego domu. Wraz z Freteczkami można dostać sprzęt (karma sucha, miseczki, kuweta, klatka).
Fretki straciły swoją Panią, która zginęła tragicznie w wypadku samochodowym. Była naszą forumowiczką i miłośniczką fretek.
Teraz potrzebna jest pomoc dla jej fretek. SPF prowadzi "adopcję na odległość". Obie panienki znalazły tymczasowy dom u rodziny.
osoby zainteresowane proszę o kontakt 509 238 296

Sprawa dość pilna.
Fretki mieszkają w Warszawie.

SPF zastrzega sobie prawo weryfikacji domów stałych (wizyty przedadopcyjne) na takich samych zasadach jak przy adopcjach. Nie wykluczona jest umowa pomiędzy dotychczasowym opiekunem a nowym