Wspierajmy fretki w potrzebie.

Jeżeli znalazłeś bezdomną fretkę, potrąconą przez samochód, byłeś świadkiem wypadku lub innego zdarzenia losowego z udziałem zwierząt nie zwlekaj - udziel pomocy.
Zwierzęta też cierpią. Skontaktuj się z wolontariuszami Stowarzyszenia Przyjaciół Fretek, Strażą Miejską, policją, najbliższym gabinetem weterynaryjnym lub wejdź na stronę Stowarzyszenia Przyjaciół Fretek tu uzyskasz pomoc.
Na zamieszczonej mapce znajdziesz kontakty do naszych wolontariuszy.

Aukcje charytatywne na rzecz Stowarzyszenia zobacz i kup. Dochód jest przeznaczony na cele statutowe.

niedziela

Demonek na DT u Milo

Od piątku jest u nas na DT wspaniały samczyk freci.
Ma na imię Demonek ale my nazywamy go Paputkiem.
Ma mniej niż rok. Umaszczenie cynamonkowe. Zdrowy, duży i niesamowicie spragniony zabaw, tulenia i zajmowania się nim. Bardzo się stara być miły i grzeczny. Naśladuje nasze dziewczyny. Stara się siusiać jak one, grzecznie je z miseczki. Biega za mną. Wspina się na nogi i doprasza zajmowania. Jest niesamowicie dobry, łagodny. W poprzednim domu nie mieszkał w klatce wiec dobrze wie jak się zachowywać. Czeka na adopcję do ludzi opanowanych i mających dużo czasu bo Demonek potrzebuje aby się nim zajmowano. Akceptuje koty, fretki i..... dzieci.

Adopcja pod patronatem Stowarzyszenia Przyjaciół Fretek. Pytania i kontakt: aksta72@wp.pl
Z nowym właścicielem zostanie spisana umowa adopcyjna a także właściciel będzie zobowiązany do szczepień, przeprowadzenia zabiegu sterylizacji i wniesienia na konto SPF opłaty za zaczipowanie.