Wspierajmy fretki w potrzebie.

Jeżeli znalazłeś bezdomną fretkę, potrąconą przez samochód, byłeś świadkiem wypadku lub innego zdarzenia losowego z udziałem zwierząt nie zwlekaj - udziel pomocy.
Zwierzęta też cierpią. Skontaktuj się z wolontariuszami Stowarzyszenia Przyjaciół Fretek, Strażą Miejską, policją, najbliższym gabinetem weterynaryjnym lub wejdź na stronę Stowarzyszenia Przyjaciół Fretek tu uzyskasz pomoc.
Na zamieszczonej mapce znajdziesz kontakty do naszych wolontariuszy.

Aukcje charytatywne na rzecz Stowarzyszenia zobacz i kup. Dochód jest przeznaczony na cele statutowe.

poniedziałek

3 miesięczny, uratowany szczeniak czeka na dom


Uratowana, młoda, słodka psina. Odebrana w wyniku interwencji od dotychczasowych właścicieli. Głodny i brudny. Teraz wykąpany i odrobaczony.

Merdalek nie od merde ale od "merdania ogonem" mam nadzieję, że do Francji nie pojedzie i nikt nie będzie się dziwił imieniu

Szukamy dla Merdalka domu na zawsze.

Merdalek jest bardzo ciemny prawie czarny, ma podpalany krawat i łapy. Jest w stylu owczarka alzackiego ale będzie mniejszy. Na razie waży 6 k,g.

Jest bardzo wesoły, łagodny, przyjazny i uwielbia zabawę z moimi dziećmi. Bardzo przyjaźnie nastawiony do kotów. Jest wesoły i rozbrykany ale jak na swój wiek niezwykle chętny do nauki. Bedzie go można świetnie wychować.
Bardzo zależy nam aby osoba, która adoptuje Merdalka dała mu serce.

Psina będzie miała książeczkę zdrowia.
Kontakt: aksta72[at]wp.pl

Aktualnie pies jest pod patronatem Stowarzyszenia Przyjaciół Fretek, pobyt w DT finansowany ze środków prywatnych.