Wspierajmy fretki w potrzebie.

Jeżeli znalazłeś bezdomną fretkę, potrąconą przez samochód, byłeś świadkiem wypadku lub innego zdarzenia losowego z udziałem zwierząt nie zwlekaj - udziel pomocy.
Zwierzęta też cierpią. Skontaktuj się z wolontariuszami Stowarzyszenia Przyjaciół Fretek, Strażą Miejską, policją, najbliższym gabinetem weterynaryjnym lub wejdź na stronę Stowarzyszenia Przyjaciół Fretek tu uzyskasz pomoc.
Na zamieszczonej mapce znajdziesz kontakty do naszych wolontariuszy.

Aukcje charytatywne na rzecz Stowarzyszenia zobacz i kup. Dochód jest przeznaczony na cele statutowe.

czwartek

Fretka "Fretka" nazwana Pestką

"Fretka"

Fretka o imieniu Fretka. Około dwuletnia. Piękna, raczej drobnej budowy Panienka.

Zdrowa (jestem przed badaniami), kuwetkowa (na razie), niesterylizowana (na moje oko). Niezwykle sympatyczna, miła i serdeczna. Nakolankowa Pannica, uwielbia siedzieć na ramieniu. Lubi być na rękach, noszenie, głaskanie i tulenie się. Ślicznie jechała z nami samochodem w transporterku. Je jak trzeba.

Fretka nazwana przeze mnie Pestka jest do adopcji pod patronatem SPF. Obowiązuje standardowa procedura. O wyborze domu nie decyduje kolejność. Umowa będzie podpisana po rozmowach i po wizycie przedadopcyjnej. Nowy opiekun będzie zobowiązany do wniesienia opłaty za chip (35 zł) oraz do przeprowadzenia szczepień (nosówka + wścieklizna) oraz do sterylizacji.

WAŻNE"Fretka" była wychowana bez klatki więc adopcja jest możliwa wyłącznie do domu gdzie będzie miała zagwarantowaną pełną swobodę!!!

Fretka to zwierzę towarzyszące (na równi z psem i kotem) i winna mieć zagwarantowane odpowiednie warunki do szczęśliwego życia w rodzinie.


Na temat Fretki piszę tu: O FRETCE_PESTCE

W sprawie adopcji kontakt: aksta72@wp.pl

Pestka ma już nowy, wspaniały dom.