Wspierajmy fretki w potrzebie.

Jeżeli znalazłeś bezdomną fretkę, potrąconą przez samochód, byłeś świadkiem wypadku lub innego zdarzenia losowego z udziałem zwierząt nie zwlekaj - udziel pomocy.
Zwierzęta też cierpią. Skontaktuj się z wolontariuszami Stowarzyszenia Przyjaciół Fretek, Strażą Miejską, policją, najbliższym gabinetem weterynaryjnym lub wejdź na stronę Stowarzyszenia Przyjaciół Fretek tu uzyskasz pomoc.
Na zamieszczonej mapce znajdziesz kontakty do naszych wolontariuszy.

Aukcje charytatywne na rzecz Stowarzyszenia zobacz i kup. Dochód jest przeznaczony na cele statutowe.

czwartek

Frania srebrna słodycz

Frania. Franciszka. Na DT od 8.12.2010.
Samiczka urodzona wiosną 2009.


Srebrna. Drobna. Bardzo wesoła wręcz beztroska freteczka :) . Oddana na DT z powodu wyjazdu za granice właścicielki. Frania gotowa do adopcji prawie od zaraz. Mamy zaplanowaną wizytę u weta (Frania będzie zbadana i zachipowanaoraz będzie miała wykonane USG ponieważ nie mam danych dotyczących sterylizacji).
Franciszka była karmiona krokiecikami i saszetkami firmy Whiskas. U nas dostaje wołowinę (na razie w bardzo niewielkiej ilości i pod kontrolą) oraz je suche fretkowe (nasza mieszanka to: Fernando, Versele Laga Nature Ferret, Complete, RC dla kotów wybrednych). Pije z miseczki. odrobaczona profilaktycznie (Verminth) w DT. Klatkowa :cry: . 100% kuwetowa :clapi: .
Jesteśmy na etapie poznawania siebie. Frania bardzo się wszystkiego boi (najmniej Tyćka) fuka i syczy na wszystko. Boi się fretek ale nasze o dziwi nie gonią jej. Rozpoczynamy ubezklatkawianie Frani co iść będzie z trudem bo Panienka jest bardzo ciekawska, energiczna i wszędobylska.
Frania jest bardzo zadbana i wypielęgnowana. Przyjacielsko nastawiona do ludzi i niezwykle łagodna. Ma pękną buzię.
Adopcja pod patronatem SPF po badaniach lekarskich i zaczipowaniu.


Nowy właściciel bedzie zobowiązany do: wniesienia opłaty za chip w wysokości 35 PLN na konto SPF; zaszczepienia Frani (nosówka i wścieklizna) oraz przeprowadzeniu sterylizacji (jeżeli badanie USG potwierdzi obecność macicy).

O wyborze Domu Stałego nie decyduje kolejność zgłoszeń. Decyzję podejmuje Stowarzyszenie po przeprowadzeniu rozmów z kandydatami i wizyty przedadopcyjnej w domu.
Kontakt aksta72@wp.pl